Avize Temizliği Nasıl Yapılır?

Avize temizliği için genel olarak darbeli temizlik amaçlı buhar makineleri ve avize temizleme ürününü kullanırız. Genel olarak haftada bir kuru bir bezle tozunu almak yeterlidir. Yetersiz geldiği zamanlarda, bir kova suya bir miktar sıvı sabun ekleyip bu karışım ile avizenizi silebilirsiniz.

Avize temizlik şirketi; Tek tek taşları silmek fazla zamanınızı alıyorsa avizenizin altına koruyucu bir naylon serdikten sonra camları silmekte ve parlatmakta kullandığınız kaliteli bir cam sili püskürterek avizelerinizin temizliğini yapabilirsiniz.

avize-temizligi-ev-istanbulBu konuda en iyi yöntem avize kir sökücü konmuş ve su ile doldurulmuş leğeni bir kişi alttan tutarken diğerinin üstten avizeyi yıkamasıdır. Hatta avizelerin temizliği için üretilmiş avize temizlik ürünleri bulunmakta ve bu temizlik ürününü yine püskürtme yöntemi ile avizeye uygulanınca kiri olduğu gibi aşağı indiriyor, tabi ki bu esnada avizenizin altına, süzülen kirli suyu muhafaza edecek bir naylon sermeyi unutmayın. Ev temizliği yaparken avizeler nasıl temizlenir için verebileceğimiz faydalı başka bir yanıt da alkol ile avize temizliğidir. Yarım bardak suya yarım bardak alkol ekleyip avize taşları bu karışım ile silinebilir.