Ev camı temizleme; her tür konut, site, villa, daire, ev camı, plaza, gökdelen, dış cephelerinin camları vinç veya asansör ile en iyi şekilde temizlenir. Camcı personellerimiz, Avrupa standartlarında modern makina ve vinçler ile çalışmakta olup her türlü teknik ve mekanik donanıma sahiptir. Bu dalda hizmet veren temizlik firmamız İSG-KATİB’e kayıtlı veya dış cephe temizliği uzmanlığı nace koduyla hizmet vermektedir. Ayrıca cam temizlik personellerimiz iş güvenliği denetçilerimiz tarafından eğitilmekte ve kontrolü sağlanmaktadır.

Ev Camı siliminde , dikkat edilecek bazı ayrıntılar :

  • Uzmanlaşmış personeller ve gerekli sağlık kontrolleri sonrasında iş güvenliği şartı aranmaktadır.
  • Kullanılmakta olan güvenlik aletleri, vinç veya teçhizatın, belli zamanlarda, gerekli bakım ve kontrollerinin yapılması.
  • Kullanılan kimyasallar ve yüzeye uygunluk testleri.
  • Cam temizliği yapan kişilerin mutlaka baret, emniyet kemeri takmak gibi mevcut iş güvenlik önlemlerini alması. Bu konudaki ihmallerin şakası yoktur.
  • Cam temizlik şirketleri; cephe ne olursa olsun ister komposit, ister giydirme, ister alüminyum ister farklı doğramalar, hiç bir şekilde asitik ürün kullanmamalıdır. Cam siliminde kullandığımız temizleyiciler, kirlenme süresini uzatır ve yağmur suyunun yüzeye tutunmasını büyük ölçüde engeller.
  • Cam temizliği hizmeti yapılırken rüzgar ve hava şartlarına uygun gün seçilmelidir.

Dış cephe cam temizliği; dış cephe cam temizliği için mutlaka keşif isteyiniz. Cam temizlik firmamız kısa zaman içinde fiyat teklifi sunacaktır.

Cam Temizliği; Ev ve villalardaki diğer cam yüzeyler ; pencere camlarından farklı olarak iç aksam bölme camları, cam masa ve sehpalar, cam merdivenler, aynalar, duşa kabin camları, sürgülü ve katlanabilir kapı camları, mobilya dolap kapı camları, vitrin camları.

Firmamız İstanbul içi her semte cam temizliği hizmeti vermektedir. Türkiye geneli her bölgeye dış cephe cam temizlik işleri yapılmaktadır.