Işıltı Bayrampaşa Ev Temizliği Şirketi 23 yıldan fazla zamandır temizlik hizmeti vermekte olup ev temizliği hizmeti bunların başında gelir. Bizi telefonla yeni arayan yada abonelik ağımızdaki eski müşterilerimize m2 yada personel bazında fiyat tekliflerimiz sunulmaktadır. Villa, bina, apartman, iş yeri ofis, her türlü mekan ve bölgelere keşif hizmetimiz mevcut olup daireler için keşif yapılmamaktadır. Firmamız daireler için yeni bulduğu sistem ile yaygın olan m2 hizmetini de kaldırarak yeni sistem ile sizlere fiyat dökümü verebilmektedir. 400 m2 üzeri villa ve dairelerde boş yada dolu olmasına bakılmaksızın keşif hizmeti yapılmaktadır. Fiyatlandırmanın yanı sıra inşaat halindeki dairelerde periyodik 3 aşamalı süreç uygulanabilir.

Bayrampaşa Boş ev temizliği: Cam temizliği, çerçeve temizliği, fayans temizliği, mutfak temizliği iç dış dolap içleri dahil, banyo temizliği, parke temizliği, balkon temizliği, panjur temizliği (yetişildiği kadar).

Bayrampaşa Eşyalı ev temizliği: Cam çerçeve iç dış temizliği, kapı silimi, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, duvar silimi, buharlı petek temizliği, aydınlatma ve avizelerin temizliği, banyo, fayans ve derz arası ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavaboların buharla temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, buharla davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, 7 adımda wc lerin temizliği ve dezenfeksiyon. Mobilya temizlikleri. Balkon temizliği. Granit, parke, marley, mermer, pvc, fayans ve doğal taş zeminlerin temizliği. Dezenfeksiyon uygulaması.

Bulaşık, çamaşır, ütü ekstraya girer. Mutlak müşterilerimiz tarafından iş öncesi bildirilmelidir.

Bayrampaşa İnşaat sonrası ev temizliği: Cam çerçeve ve doğramalarının, zeminlerin bant, etiket, harç ve boya gibi artıklardan uygun kimyasallar, makine ve buhar yöntemi ile ve mekanik olarak temizlenmesi. Duvarların yeni dairelerde kuru mopla tozu alınır. Eski oturulan dairelerde yaş silim yapılır. Bu esnada petek altları ve süpürgeliklere havlu konmalıdır. Duşa kabin, fayans, derz araları buhar yardımı ile temizlenir. Oturulan eşyalı dairelerde aygaz vs. buhara tutulup yumuşatıldıktan sonra silinir. Aynalar içlerine su gidecek şekilde değil diğer yönlere doğru suyu iyi sıkılmış micro bez ile silinmelidir. Parkeler nemli moplar ile temizlenir. Sert zeminler harici makineye gerek duyulmaz.

Bayrampaşa Yangın Sonrası Ev Temizliği: Yangın hiç kimsenin başına gelmesini istemediğimiz bir felakettir. Yangın sonrası temizlikte kullandığımız ürünler, Avrupa ve Amerika patentli olup dünya standartlarındadır. Duvarlar özel kir ve is sökücü kimyasal ile jeneratörler yardımı ile yıkanarak temizlenir. Halıfleks ve koltuklar için çift motorlu sanayi makineleri ile vakumlu yıkama yapılır. Mutfak dolapları temizlenir. Bulaşık, çamaşır, ütü ekstraya girer. Mutlak müşterilerimiz tarafından iş öncesi bildirilmelidir.

Bayrampaşa Su Baskını Ev Temizliği: Su baskını sonrası temizlik akü ve jeneratörlerimiz mevcut bulunup tüm vakumlama türü makinelere sahibiz. Vakumlama yapıldıktan sonra, temizlik tüm alanlara, ardından dezenfeksiyon uygulaması şarttır.

Hizmet verilen mahalleler arasında Murat Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Demirkapı Cad, Bağlar Cad,, Yıldırım Mahallesi, Vatan Mahallesi, Terazidere Mahalle, Ali Fuat temizlik, Kartaltepe Mahallesi Temizlik, Kocatepe Mahallesi temizlik, Forum temizlik, Yorum temizlik, Park evleri temizlik, 50 Yıl Caddesi temizlik

Ev temizliği fiyatı: Her 45 m2 için bir temizlik personeli belli m2 aralıklarına göre personel tahsisi.

Ödeme: iş başlangıcı yarısı, iş bitimi yarısı.(ucuz ev temizlik şirketi)

Bayrampaşa Temizlik;

Bayrampaşa Ev Temizliği şirketi hizmetlerimiz:
Bayrampaşa ev temizliği firması,
Bayrampaşa daire temizliği şirketi
Bayrampasa inşaat sonrası ev temizlik şirketi,
Bayrampaşa boş ev temizliği şirketi,
Bayrampasa ev temizlik şirketleri,
Bayrampaşa Dış cephe temizliği
Bayrampaşa da Bina temizliği
Bayrampaşa Cila uygulama
Bayrampasa’daki fabrikaların temizlikleri
Bayrampaşa Tadilat sonrası temizlik
Bayrampaşa Taşınma sonrası temizleme
Bayrampaşa Taşınma öncesi temizlikleri
Bayrampaşa iç dış cephe ve cam temizlikleri
Bayrampaşa zemin yıkama
Bayrampaşa Apartman temizleme
Bayrampaşa Plaza binaların temizlenmesi (dıştan, vinç ile)
Bayrampaşa cam temizliği
Bayrampaşa Halıfleks temizliği
Bayrampaşa Koltuk temizliği
Bayrampaşa Daire temizliği
Bayrampaşa ofis temizliği yapan şirketler,
Bayrampaşa ev temizliği yapan şirketler,
Bayrampaşa cam silimi firmaları,
Bayrampaşa inşaat temizliği şirketleri

Bayrampaşa temizlik personeli

Bayrampaşa temizlik firmaları

Fabrika temizliği, merdiven temizliği, cafe temizliği, kuaför salonu temizliği, Restoran temizliği, Üniversite temizliği, Dershane temizliği, Cami temizliği, Fuar temizliği, Bina cam silme, ofis temizliği, fuar temizliği, Stant temizlik, fırın temizliği, ev temizliği, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastane, camii, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, ticaret merkezi, bodrum, üretim bantı, konveyör, makine, üretim alanları, işyeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film çekim yerleri (set ve stüdyo), fuar ve stant alanları, spor salonu, mega center temizlik, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz.