en eski temizlik firması

1997’DEN BERİ

IŞILTI TEMİZLİK, Türkiye çapında geniş hizmet ağıyla Tesis Yönetim – Temizlik & İşletim Hizmeti sağlamaktadır.

1996 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalaraktan öncelik tanımaktır. Bu teklifi hazırlarken de firmanızın belirli ihtiyaçlarını göz önünde tutup bu ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri tasarlıyoruz. Sizlerin yaklaşımında bu açılımları ve tasarımlarınızı daha da genişletmeyi ve netleştirmeyi umuyoruz.

Hizmet Sistemlerine Ait Prensiplerimiz:

  • Hizmet sistemimizin temel amacı ofis çalışanlarına ve müşterilerine güvenli, düzenli, sağlıklı ve rahat bir çalışma ortamı temin ve teşvik edilmesine yöneliktir. İşbirliği ortaklığımızda hedefimiz çalışanlarının verimi ve motivasyonun arttırılması, firmanıza gerekli faydanın sağlanmasıdır.
  • Hizmet sistemimizin daha etkin olması açısından modern araç gereçlerin kullanılması önemlidir.
  • Hizmet sistemimizin işleyişi sırasında görülen bazı ince detaylar (ortamın görselliği, hijyen ve temizliği açısından) not edilip firmanız yetkilisine sunulmaktadır.
  • Tüm bu çalışmalar sırasında öncelikli hedef çalışanların mutluluğudur.

EV TEMİZLİĞİ

Ev Temizliği; işinde uzmanlaşmış bay ve bayanlarımız tarafından uygun bez ve kimyasalları ile nanoteknoloji kullanılaraktan yapılmaktadır. Ahşap mobilyalarda, ağartıcı kimyasallar kullanılmamalı, iyi sıkılmış mikrofiber bezler ile yüzeyler silinmelidir. Ev temizliği şirketi, gönderdiği personeline bu şekilde yapacağı işin eğitimini vermiş olup, evin tüm yüzeylerindeki çalışmalara göre ev temizlik şirketleri personellerine donanım ve ivme kazandırılmıştır. Ev temizliği konusunda mağduriyetsiz sonuçlar için IŞILTI Ev Temizliği.

VİLLA TEMİZLİĞİ

Villa Temizliği Şirketi; villalarda çok fazla detay olduğundan tüm yüzeye uygun kimyasal ile silim teknikleri uygulayacağı malzemeleri yanına alaraktan villa temizliği yapmaya gider. Villa duvar temizliğinde, zaman, kimyasal ve mekanik güce ihtiyaç vardır. Villa temizliği, temizlik personellerinin özenle yapması gereken bir iştir. Çünkü villalarda havuzundan kış bahçesine, çatısından bodrumuna çok fazla detay vardır. Ulaşılmaz camlar için villa temizlik şirketi donanımlı gitmelidir. Villalarda temizliğin yanı sıra dezenfektan uygulaması da yapılmaktadır.

PROFESYONEL EV TEMİZLİK UZMANLARI

Tamamı özel eğitim ve sertifikalı olan ev temizliği uzman ekibimiz, gerek mesleki bilgi ve donanımlarla beslenip ve gerekse iş güvenliği ve bilinçli çalışma ortamlarında uyum sağlayabilen ve mahremimiz olan evlerimizde sadece işine ve sonuç odaklı hizmet anlayışına kavuşturulmuş seçkin birer profesyonel ev temizliği uzmanlarıdır. Her ince ayrıntıya girebilen ve hijyeni evin tamamına sunabilen anlayış ile hizmetlerimize devam edeceğiz.