Evde Koltuk Yıkama Hizmeti alan ve hizmeti veren tarafından en kolay olanıdır. Zamandan da tasarruf sağladığı için çok fazla tercih edilmektedir. Herkes sürekli üzerinde vakit geçirdiği koltuklarının tertemiz olmasını ister. Devamlı olarak olarak tozu alınan ve silinen koltuklarda dahi zaman zaman yıkama gerekir. Silme yöntemi çoğu koltuklarda kiri koltuğun içine gömmektedir. Evde Koltuk Yıkama Hizmeti.

Yerinde koltuk yıkama; ev tipi makinalar koltuk yıkamada; yetersiz vakum gücünden dolayı koltuklar yaş kalmakta ve özellikle ev hanımlarının bu işlem sonucu bileklerinde ağrı ve hassasiyet oluşmaktadır. Üstelik bu tür makinelerin az su hacminden dolayı istenilen temizliğe ve hijyene ulaşılamamaktadır.

Evde koltuk Temizleme; Siz rahat olun! Ekibimiz gerek ev temizliğiniz sırasında gerekte ayrı bir koltuk yıkama servisi olarak gelip koltuğunuzu yıkamaktadır.

Mükemmel olan bu sistemimiz sonucunda yıkanabilir her tür kumaş koltuk takımınız sadece bir buçuk saat içinde tertemiz olacak. Koltuk kuruma süresi ise sadece 4 saat.

Ev Temizlik Firması koltuk temizliğinde olduğu gibi her tür deri koltuk siliminde de profesyonel olup kısa bir zaman içinde koltuklarınızı yeni haline kavuşturmaktadır.