Evde koltuk yıkama hem hizmeti alan hemde hizmeti veren yüklenici firma açısından en zahmetsiz, en mükemmel, en kolay olanıdır. Zamandan da tasarruf sağladığı için çok fazla tercih edilmektedir. Her bayan sürekli üzerinde vakit geçirdiği koltuklarının tertemiz olmasını ister. Devamlı olarak olarak tozu alınan ve silinen koltuklarda dahi zaman zaman yıkama gerekir. Hatta silme yöntemi çoğu koltuklarda kiri koltuğun içine gömmektedir.

Yerinde koltuk yıkama; ev tipi makinalar koltuk yıkamada; yetersiz vakum gücünden dolayı koltuklar yaş kalmakta ve özellikle ev hanımlarının bu işlem sonucu bileklerinde ağrı ve hassasiyet oluşmaktadır. Üstelik bu tür makinelerin az su hacminden dolayı istenilen temizliğe ve hijyene ulaşılamamaktadır.

Koltuk yıkama şirketi; Siz rahat olun! Ekibimiz gerek ev temizliğiniz sırasında gerekte ayrı bir koltuk yıkama servisi olarak gelip koltuğunuzu yıkamaktadır.

Mükemmel olan bu sistemimiz sonucunda yıkanabilir her tür kumaş koltuk takımınız sadece bir buçuk saat içinde tertemiz olacak. Koltuk kuruma süresi ise sadece 4 saat.

Ev Temizlik Firması koltuk temizliğinde olduğu gibi her tür deri koltuk siliminde de profesyonel olup kısa bir zaman içinde koltuklarınızı yeni haline kavuşturmaktadır.