Hijyenik Duvar Temizleme Hizmeti

Şenlikköy Ev Temizlik Şirketi

Şenlikköy Ev Temizliği Şirketi; Temizlik şirketleri son dönem içerisinde büyük atak gösteren kurulumu son derece düşük maliyet gerektiren fakat hizmet anlayışı ve hizmet kalitesi açısından profesyonellik gerektiren bir hizmet şeklidir. Piyasada küçük ölçekli ve büyük ölçekli birçok temizlik şirketi mevcuttur. Şenlikköy Ev Temizliği Şirketi.

Önemli olan hangisinin ne kadar tercih edildiği ve uzun vadede piyasada tutunup tutunamadığıdır. Bir temizlik şirketi için en önemli şey, hangi alanda özellikli olarak faaliyet göstereceğinin belirlenmesidir. Genel olarak üç alana ayrılmış temizlik hizmetleri ticari alan temizliği, özel temizlik ve ev temizliğini kapsamaktadır.

Ticari alan temizliği hastane, okul, laboratuar, cafe, ofis gibi büyük ve kalabalık alanların temizliğini kapsamakta ve kalabalık bir ekip gerektirmektedir. Özel alan temizliği ise gökdelen camı, inşaat temizliği, yangın temizliği gibi detaylı ve büyük temizlikleri kapsamaktadır. En çok tercih edilen ve Şenlikköy ev temizliği şirketi için de faliyet alanı olan ev temizliği ise, yaşam alanları için yapılan mutfak, banyo, tuvalet, salon, yatak odası, koltuk, halı, yatak gibi temizlik işlerini kapsamaktadır.

Bir temizlik firması malzeme arabası, profesyonel elektrik süpürgesi, buhar makinesi, çeşitli deterjanlar, personel için eldiven, bone, forma gibi birçok ekipmana sahip olmalıdır. Personel açısından sağlık ve güvenlik konularına son derece büyük önem göstermeli, yönetmeliklere uygun şekilde davranmalıdır.

Personelin tamamı için sağlık raporu ve sabıka kaydı alınmalı, gerekli hijyen belgeleri tamamlanmalı ve sigorta bir şekilde işe başlatılmalıdırlar. Profesyonel bir ev temizliği firması, Şenlikköy ev temizliği şirketi gibi her açıdan yasal uygunlukta olmalı ve güvenli hizmet vermelidir. Başarı ancak bu şekilde mümkün olacaktır.

Şenlikköy Ev Temizliği Şirketi Nasıl Hizmet Verir?

Ev temizliği söz konusu olduğu zaman, her zaman için son derece hassas ve dikkatli davranılması gerekmektedir. Özellikle evlerde bulunan çocuk, bebek, yaşlı, hasta ve evcil hayvanların sağlığı için dezenfekte ve hijyen konularına son derece etmek gerekmektedir.

Firmamız bu nedenle Şenlikköy ev temizliği şirketi olarak sadece ve sadece kendi bünyesinde bulunan ve sağlık açısından herhangi bir yan etkisi bulunmayan deterjanlar kullanmaktadır. Bu sayede hem hizmet alıcı tarafından kullanılması istenen malzemeler ile ilgili sorumluluk almaktan kaçınılmakta hem de her türlü sağlık onayı bulunan kendi ürünlerimiz ile çok daha uygun maliyetlere, çok daha sağlıklı ve doğru ürünlerle hizmet vermekteyiz.

Öncelikli olarak bizimle iletişim kurarak hizmet talebi oluşturmanız gerekmektedir. Ön görüşme yapılarak gerekli detaylar sorulur, fiyat bilgisi verilir ve anlaşma halinde sizin için uygun gün ve saate randevunuz oluşturulur. Sonrasında Şenlikköy ev temizliği şirketi donanımlı bir şekilde uygulama zamanı ve yerine göre hazırlıklarını yaparak, gerekli personel ve ekipmanıyla tam zamanında belirtilen adreste olacaktır.

Personel sayısı ve malzemeler, temizlik yapılacak olan alanın özelliklerine göre ayarlanmaktadır. A’dan Z’ye alanla ilgili görüşülen tüm detaylar göz önünde bulundurularak temizleme işlemi gerçekleştirilerek, alan size pırıl pırıl bir şekilde teslim edilir.